Biz Kimiz?

ETİN
GERÇEK
TADI !

Kırmızı etteki, geçmişten günümüze varan; mesleki tecrübe, lezzette yakaladığımız kalite, güler yüzlü personellerimiz, sağlık ve hijyen koşullarına uygun olarak, helal kesim sertifikalı kırmızı ve beyaz etlerimizi uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti politikamızla İstanbul Alibeyköy'de açmış olduğumuz Emin Steak & Mangal ile taçlandırdık.

Gıda ve restorant sektöründeki en önemli koşullar olan sağlığı, hijyeni ve helal kesimi hiç bir zaman göz ardı etmeyerek; aksine üzerinde durduğumuz en önemli kriterleri bu maddeler haline getirdik.

2005 yılında başladığımız bu sektörde Balıkesir Gönen Et çiftliği ile çalışarak; İsmimizi ve lezzetimizi zirveye taşıdık. Bu süreçte yanımızda olan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz...

 

VİZYONUMUZ

Mangal ve Steak sektöründe; müşteri memnuniyeti ve hijyen kurallarına odaklı hizmet anlayışıyla önce İstanbul'un sonra Türkiye'nin ilk akla gelen ve tercih edilen markası olmak. Doğru kalite ve fiyat oranını dengeleyerek geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

MİSYONUMUZ

Restaurant sektöründe müşterilerimizin beklentilerini; mamüllerimizi her zaman taze, lezzetli ve hijyen ilkelerine uygun olarak, nitelikli ve güler yüzlü personellerimizin sunumuyla, sürekli ve yükselerek karşılamaktır.

 

Logoban